Skarpetki zazwyczaj były traktowane w czysto praktyczny sposób i najczęściej chodziło o to, żeby nie było ich widać.

Skarpetki Net pl logo

Skarpetki w formalnych sytuacjach

Kolorowe Skarpetki logo

Odważniej, czyli w kolorze

Moda zmienia się z dnia na dzień i chyba każdy przyzna, że potrafi nas zaskoczyć. Jeszcze niedawno, mało który mężczyzna zdecydowałby się na założenie niebieskich, czy czerwonych skarpetek do garnituru, wybierając raczej stonowane modele o ponadczasowych odcieniach.

  • W niepowtarzalnej formie
  • Od najlepszych producentów
  • Zobacz oferty skarpetek
Sprawdź skarpetki we wzory »
Kolorowe Skarpetki logo

Poznaj modne sposoby łączenia elementów garderoby

Najlepsza jakość

Wyjątkowy styl

Oryginalny wzór »
Kolorowe Skarpetki logo

Sprawdź dostępne wzory i wybierz idealny dla siebie!

Szukaj skarpet

Wybierz kolor

Kup parę skarpet »

Modne skarpetki. Czyli dokładnie jakie?

Alfredo Gonzales Happy Socks
Pest Nanushki

Podpowiemy Ci, jakie skarpety wybrać!

Skarpetki net

Skarpetki – jak nosić je modnie?

Nowocześni mężczyźni przywiązują coraz większą uwagę do odważnych dodatków. Stylowy krawat, kolorowa podszewka w marynarce czy barwne skarpetki to atrybuty niezbędne, dla każdego modnego dżentelmena.

Skarpetki powoli przestają być wśród mężczyzn modowym tabu i coraz więcej osób stawia na niecodzienne wzory i odważne kolory. Niestety nadal wielu mężczyzn nosi skarpetki do sandałów, czy białe skarpety do garnituru

Skarpetki we wzory – raj dla stóp

Na pewno masz już dość czarnych, nudnych skarpetek wystających z twoich butów. Czerń dobrze wygląda na podniosłych uroczystościach, ale nie na co dzień. Postaw na kolory i więcej radości w swojej szafie ze skarpetkami Happy Socks.

A co z klasyką?

We współczesnej modzie skarpetki stanowią coraz ważniejszy element stroju, dlatego ich wybór nie może być przypadkowy. Zgodnie z teorią kolorów możesz zapomnieć o zasadach i w codziennej modzie postawić na niecodzienne połączenia, i oryginalne wzory.

Wybierając skarpetki na herbatkę z królową czy drinka z prezydentem, warto postawić na klasyczne, ciemne kolory skarpet. Do zadań specjalnych najlepiej sprawdzą się skarpetki w odcieniach klasycznej czerni, eleganckiego brązu, dystyngowanego granatu czy dostojnych szarości.

Krótkie czy długie?

Krótkie skarpetki świetnie pasują do mokasynów i niskich butów sportowych, natomiast do garnituru należy postawić na długie skarpetki, aby nie było widać gołej łydki, nawet jeśli położysz nogę na nogę. To jedne z zasad, których po prostu należy się trzymać. Z kolorem czy wzorem można postawić na luźną dowolność, unikając jednak białych skarpetek, zarezerwowanych do sportu.