Skarpetki we wzory, jednolite, sportowe, wizytowe czy stopki. Wybór jest duży, a współcześni mężczyźni coraz częściej wprowadzają do swojej szafy wszystkie te rodzaje. Każde z tych skarpetek pasują do czegoś innego i czy zastanawiałeś się kiedyś, czy wiesz jak je nosić?

Skarpetki Net pl logo

Zapraszamy do świata skarpetek. Czarnych i w kolorze

Kolorowe Skarpetki logo

Skarpetki wizytowe w klasycznej czerni

Najlepiej wybierać skarpetki o odcień ciemniejsze od spodni, które nosisz. Natomiast w przypadku jasnych garniturów, warto wybrać skarpetki o odcień jaśniejsze od butów i ciemniejsze od spodni. Tak dopasowane skarpetki wyglądają elegancko, o ile są dłuższe, a spod spodni nie wystaje goła łydka.

  • Skarpetki Nanushki
  • Wzory i kolory
  • Śmieszne skarpetki
Bawełniane propozycje »
Kolorowe Skarpetki logo

Śmieszne skarpetki – moda wkroczyła na inny poziom!

Najlepsza jakość

Maksymalna wytrzymałość

Oryginalny styl »
Kolorowe Skarpetki logo

To skarpetki których szukasz!

Jak nosić?

Wybierz sposób noszenia

Załóż kolorowe skarpetki! »

Możesz sobie pozwolić na więcej!

Alfredo Gonzales Happy Socks
Pest Nanushki

Modne skarpetki, czyli w kolorze!

Skarpetki net

Kolorowe skarpetki. Jak je nosić?

Chcesz podkreślić swoją wyjątkowość i oryginalność każdego dnia? Nie ważne czy pędzisz do szkoły, spieszysz się do pracy, czy spacerujesz po parku ze znajomymi, wzorzyste skarpetki wyróżnią cię z tłumu.

Skarpetki Nanushki pasują do chinosów, codziennych jeansów, wygodnych bojówek i innych spodni, które nosisz. Sprawdzą się także doskonale do krótkich spodenek, bo to jedyne skarpetki, w których będziesz chciał się pokazać na plaży.

Kolorowe skarpetki na każdą porę roku

Skarpetki w kropki, paski, banany, z motywem pandy, żyrafy czy Świętego Mikołaja – w Nanushki znajdziesz je wszystkie i o wiele więcej!

A co z klasyką?

Gdy żar leje się z nieba, postaw na krótsze, wygodne stopki jednolite i w kolorze. Stopki to także doskonały wybór do niższych butów sportowych i na co dzień. Jeśli jeszcze nie masz w swojej szufladzie skarpet tego typu, to koniecznie musisz to zmienić.

Ożyw swoją szafę, wybierając kolorowe i wzorzyste stopki. Postaw na elegancję i odważny wygląd, który przykuje wzrok wielu przechodniów. Jeśli nie wiesz, albo chociaż masz wątpliwości, to podrzucimy ci kilka ciekawych rad, dzięki którym będziesz stylowy na co dzień i od święta.

Bez modowej wtopy!

Mając na sobie białe skarpety frotte podciągnięte pod same kolana, z pewnością ją zaliczysz. Dodając do tego stylowe sandały – to już na pewno. Natomiast z kolorowymi skarpetkami nie da się przesadzić, bo są stylowe niezależnie, do czego je ubierzesz.