Skarpetki Net Pl to marka, w której kochamy się nie tylko my. Twoje stopy też będą nimi pozytywnie zaskoczone. W końcu ich wygląd zaskakuje największych europejskich projektantów.

Skarpetki Net pl logo

Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, które skarpetki są najładniejsze.

Kolorowe Skarpetki logo

Modne skarpety. Udowodnij, że wiesz czym jest dress code

Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, dlaczego kolorowe skarpetki, to przychodzimy
z pomocą. W Fabryce Skarpet znajdziesz ponad 100 różnokolorowych par.

  • Niepowtarzalne wzory skarpetek
  • Taka bawełna, że mucha nie siada
  • Komfort noszenia przez cały rok
Modne skarpety »
Modne Skarpetki
Kolorowe Skarpetki logo

Pandy wychodzą na ulice w poszukiwaniu bambusa

25.00 złotych

Wysyłka jeszcze dzisiaj

Lazy Panda »

Kurczaki przejmują miasto. Potraktuj je poważnie

25.00 złotych

Wysyłka jeszcze dzisiaj

Chicken Out »

Te marki skarpetek znajdziesz w ofercie

Alfredo Gonzales Happy Socks
Pest Nanushki

To musisz wiedzieć o Skarpetki Net Pl

Skarpetki net

Skarpetki Net Pl

Jesteśmy jednym z niewielu serwisów, który wprost mówi o skarpetkach. Zresztą nie bez powodu. My porzuciliśmy czarne i białe pary odkąd stanęliśmy na własne nogi.

Nasz zespół tworzą blogerzy lifestylowi i fashionelki znudzeni dotychczasową interpretacją skarpet. Udowadniamy, że nie tylko koszula, marynarka i buty decydują o tym, jak na rozmowie kwalifikacyjnej odbierze cię przyszły szef i ludzie na ulicy. Uwierz.

Modne skarpety są ciekawym dodatkiem do każdego stroju. Oddaj się szaleństwu kolorów i krojów

Jeszcze do niedawna skarpetki nie były uznaną częścią garderoby. Miały jedynie nie rzucać się w oczy i pasować stylistycznie do ubrania. Właśnie dlatego większość ludzi nadal nosi nieciekawe oraz nudne skarpety. Na szczęście moda uległa zmianie, a wraz z nią naszła era ciekawych oraz oryginalnych wzorów skarpetek.

Modne skarpety do garnituru? Jak najbardziej

Kiedy zakładasz garnitur na oficjalne wyjście to na pewno nie myślisz o ciekawych dodatkach. Krawat dopierasz do koloru koszuli lub stroju partnerki, natomiast skarpetki w zależności od szkoły, albo do odcienia butów albo spodni. Tak ubrany oczywiście możesz wybrać się na eleganckie przyjęcie, ale miej świadomość, że Twój strój jest po prostu nudny. Jeżeli chcesz wyróżnić się spośród grona gości i zostać zapamiętany jako osoba podążająca za trendami, koniecznie wybierz modne skarpetki.

Asymetria dobra dla każdego

Moda na asymetryczne ubrania, przeniosła się również do świata skarpetek. Jeżeli więc chcesz koniecznie być na topie wybierz skarpetki asymetryczne. Wbrew pozorom nie polega to na założeniu dwóch różnych egzemplarzy, gdyż umówmy się może to wyglądać dość zabawnie. W sklepach są bowiem dostępne modele, które tylko pozornie wyglądają identycznie, a tak naprawdę tak nie jest. Wbrew pozorom dwie różne skarpetki mogą dawać bardzo ciekawy efekt o ile wkomponuje się je w resztę stylizacji. Jeżeli zaś nie masz pomysłu jak je wykorzystać i boisz się aż takich rewolucji w swojej garderobie to postaw na mniej krzykliwe modele.

Wyróżnij się za pomocą wzorów oraz kolorów

Zarówno w stroju oficjalnym jak i mniej formalnym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku oraz szeroko pojętego stylu. Jeżeli zbyt mocno popuścimy wodze modowej fantazji może się okazać, że zamiast ciekawego efektu osiągniemy niestrawny misz-masz. Jeżeli więc wybierasz modne skarpetki to dopasuj kolorystycznie do nich pozostałe elementy stroju. Możesz też zrobić z nich element centralny, a pozostałe dodatki będą tylko tłem.

A gdyby tak gotowy zestaw modnych skarpetek? Rzuć okiem na naszą propozycję

Happy logo

Obejrzyj modne skarpetki marki Happy Socks

Fabryka Skarpet »

Szybki kontakt do zespołu redakcyjnego: [email protected]

O skarpetkach do trampek

Czerń i biel? Niekoniecznie. Może i barwy monochromatyczne na stopach dobrze wyglądały 5, 10 lat temu, to dziś nie robią już na nikim wrażenia. Wprost przeciwnie. Dziś to kolory decydują o tym, czy będziesz w stanie zaskoczyć znajomych i zaznaczyć swoje miejsce w szeregu. Nie ma nic nudniejszego od białych i czarnych skarpetek wiosną i latem. Serio. Jeśli skarpetki do trampek, to tylko w kolorze. Koniec, kropka.